همیشه سعی کرده ام بین درس ها و تکالیف دروس مختلف، هیچ فرقی نگذارم. برای من انشا، ریاضی، شیمی، هنر، زیست و . هر کدام جایگاه خاص خود را دارند و همیشه تکالیف مربوط به انشا را سر وقت و با اشتیاق انجام می‌‌دهم.

سر کلاس انشا خیلی شاد و پرانرژی هستم و خیلی مایل هستم انشای خود را در کلاس بخوانم (اگر وقت اجازه دهد).

از آنجایی که امسال کمی حجم درس ها زیاد است، نوشتن انشا مخصوصا موضوعاتی که دبیر مربوطه، متناسب با روحیات و سن و سال ما انتخاب نموده اند، باعث حال خوب و تشویق بیشتر ما دانش آموزان به نوشتن بهتر موضوعات خاص و جالب می شود. 

در جلسه ی روز شنبه، بازی خلاقانه و مهیجی توسط دبیر محترم طراحی گردید که خیلی سرگرم کننده بود و کلی به همه ی ما خوش گذشت و اصلاً دوست نداشتیم زنگ تمام شود.

با توجه به اینکه همیشه در کلاس مشارکت داشته ام و تکالیف را کامل و سر وقت در وبلاگ آپلود کرده و نسخه ی دست‌نویس را نیز همیشه با خود در کلاس داشته ام و همچنین رسمی نویسی را تا حدودی رعایت کرده ام و به غیر از نقل قول ها معمولاً گفتاری و عامیانه نمی نویسم و غیبت هم نداشته ام، اگر دبیر محترم صلاح بدانند و نمره ی کامل را به من دهند، خیلی خوشحال می‌شوم و از ایشان سپاسگزارم.

ام ,انشا ,سر ,وقت ,خیلی ,کلاس ,ام و ,و تکالیف ,در کلاس ,داشته ام ,سر وقت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پس از طلوع تم میکر | انجام خدمات تحت وب زندگی و نشاط پرنده ی سفید دانلود فایل مجازی کتاب معجون پژوهشگری قابلمه سایت رسمی سیبمو فایل narvanifa طرح تدبیر و همه ی طرح و برنامه های ابتدایی بصورت رایگان